KANSER 'DE ALTERNATİF TEDAVİLER
Her şeye kadir olduğunu her fırsatta söyleyen modern tıp, günümüzde insanlığı tam bir hayal kırıklığına uğratmıştır.
Modern tıp, son yıllarda ileri teknoloji ve ilaçlarla kendini oldukça sınırladı. Doktor ile hasta birbirlerini anlamaz oldular, birbirlerinden uzaklaştılar. Modern tıbbın insanı ruhtan yoksun kabul ederek, sadece biyolojik bir makine olarak algılaması ve insanın kendi dışındakilerle ve evrenle ilişkide olduğunu kabul etmeyişi, çıkmaza götürmüştür. Mevcut tıp sistemi hastalığı hep fiziksel parametreler ile izah etmeye kalkmıştır.
İşte tam bu esnada oldukça güçsüz ama cüretkar ve mesnetsiz bazı uygulamalar ‘Alternatif Tıp’ adıyla ortalıkta görünmeye başladı. Uzun bir dönem sesini duyuramayan alternatif tıp, modern tıbbın beceriksizliğinden faydalanarak şöhret olmuştur.
‘Tedavi ettim’ iddiaları, modern tıbbın bilimsel ispat yöntemleri karşısında cılız kalmakta, inandırıcı olmamaktadır. Alternatif tıp çözümleri bir araştırma ürünü değildir,mantık ve yöntem kullanılmamıştır. Buna rağmen kanserlilerin çaresizliğinden hak etmediği bir şöhret ve gücü kazanmıştır.

Detaylı Bilgi için NO CANCER
KİŞİYE ÖZEL SAĞLIKLI YAŞAM YÖNETİMİ hizmeti için lütfen 444 6 966 nolu telefonu arayın...
Kişiye Özel KANSER TEDAVİSİ ve KANSER RİSK YÖNETİMİ için 444 6 966 ve 0533 473 64 66 nolu telefonlardan randevu alabilirsiniz.
Muayene ve görüşme randevularınızı NİŞANTAŞI için 444 6 966 nolu telefondan alabilirsiniz.