Maalesef bunca bilimsel ilerlemelere ve yeni tedavi yöntemlerine rağmen, MODERN TIP KANSERİ TEDAVİ ETMEDE BAŞARISIZDIR.
Kanser tedavisindeki başarısızlığın en önemli nedeni, hastalığın yani KANSERİN YANLIŞ YÖNETİLMESİDİR.
Kansere olan genetik yatkınlığınız ve yaşam tarzı risklerinizle birlikte KANSERSİZ BİR YAŞAM veya KANSER TEDAVİSİNİN DOĞRU YÖNETİLMESİ için Onkolog Dr. Murat BAŞ ile irtibat kurabilirsiniz.

Çünkü hepimiz farklıyız. DNA 'mızdaki farklılıklar sağlığımızın özelini belirliyor. Genlerimiz DNA'lardan oluşan yazılım programımız, yani yönetici harika moleküllerdir ve bu genler saçımızın renginden, yediğimiz gıdaların metobolik yıkımına; zihinsel işlevlerimizden ruh durumumuza; hastalıklara olan yatkınlığımızla birlikte pek çok şeyin belirleyicisidir. Hastalıklara genetik yatkınlığınızı ve yaşam tarzınızı ölçümleyerek sağlık risklerinizi ve genetiğiniz ile uyumlu sağlıklı bir yaşam için...

Kanserden Antiaging'e, İyleşmeyen Yaradan Cilt kırışıklığına, Kronik Yorgunluk Sendromundan Dolaşım Bozukluğuna bir çok alanda kullanılan ozon, Tarihte "Tanrının Nefesi" olarak isimlendirilmeyi hak etmiş mucizevi etkiye sahiptir. Ülkemizde ozonterapiyi ilklerinden ve Sağlık profesyonellerine verdiği eğitimlerle öncülük eden, kişiye özel uygulayan en deneyimli kuruluşlarından "OZON CLINIC" farkıyla."

Karmaşık, bunaltıcı, mutluluk ve sevgiden yoksun modern zaman içinde, hayatımızı iyileştirmek, kolaylaştırmak mutlu ve güvenli, yani "denge"li bir yaşam için herkesin ihtiyaç duyduğu şey yaşamın her anının "özel" olduğunu kabul etmektir. Anı "özel" kılan "denge" ve "sağlık"tır. Sağlık(lı yaşamak) ise Erdemdir. Kişiye Özel Sağlık ve Yaşam Yönetimi için haydi KİŞİYE ÖZEL YAŞAM OKULU 'na...

KİŞİYE ÖZEL SAĞLIKLI YAŞAM YÖNETİMİ hizmeti için lütfen 444 6 966 nolu telefonu arayın...
Kişiye Özel KANSER TEDAVİSİ ve KANSER RİSK YÖNETİMİ için 444 6 966 ve 0533 473 64 66 nolu telefonlardan randevu alabilirsiniz.
Muayene ve görüşme randevularınızı NİŞANTAŞI için 444 6 966 nolu telefondan alabilirsiniz.