• Yaşam sağlık,dinamizm ve denge sembolü bir "ARI KUŞU" gibidir. Renkli arı kuşu kanatlarını öyle bir ahenk ve dinamizm ile çırpar ki zarif ve muhteşem bir denge oluşturarak süzülür gider. Yaşam biyolojik, psikolojik, sosyolojik, kültürel bir denge halidir. İnsanoğlunun temel varoluş değeridir denge. Uzun ve iyi bir yaşam arzusu dengeyi zorunlu kılar.
 • Uzun ve kaliteli bir yaşam arzusu ve doğasına uygun yaşama çabası sağlıklı kalmak için ise "SAĞLIK ERDEMDİR"
  ( Dr.Murat BAŞ )
 • Karmaşık, bunaltıcı, gerginleştiren, huzursuz kılan, mutluluk ve sevgiden yoksun modern zaman içinde, Yaşamını iyileştirmek, çatışmasız, mutlu, sağlıklı ve güvenli bir hayat arzulayan herkesin ihtiyaç duyduğu gözde bir hizmettir "Kişiye özel Sağlık & Yaşam Yönetimi"
  ( Dr. Beytiye BAŞ )
 • Sağlıklı yaşam, bir "MÜKEMMELLİK" hali değil, insanoğlunun temel varoluş değeri olan biyopsiko ve sosyokültürel,hatta ekonomik bir "DENGE" halidir.
  ( Deniz BAŞ )
 • 20'li yaşlarda "Aşk" tan 60'lı yaşlarda "Sağlık" tan bahsederiz çoğu kez,oysa 60'larda "Aşk"tan dem vurabilmek için 20'lerde "Sağlık"tan bahsetmemiz gerekir.
  ( Can DÜNDAR )
 • Yani, öylesine ciddiye alacaksın ki yaşamayı, Yetmişinde bile, mesela, zeytin dikeceksin, Hem de öyle çocuklara falan kalır diye değil, Yaşamak yani ağır bastığından..
  ( NAZIM HİKMET )
 • Her şey bizi yaratan dünyayı Bizim yarattığımız başka bir dünyaya Dönüştürme isteğimizden Doğal hayatı yavaş yavaş terk etmemizdem Kısacası,bizden,kendimizden kaynaklanıyor. Yanlışa,sağlıklı olmayana yolculuktur bu.
  ( Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU )
 • Kanser,Kalp Krizi, Diyabet ve Obezite gibi Kronik ve karma hastalıklara , sahip olduğumuz genetiğimizden dolayı hasta olmayız ama yatkın oluruz. Genetik Yatkınlığımızı öürenerek hastalıklara sahip olduğumuz direnç ve risklerimizi belirleyebilir ve henüz hastalık bulguları oluşmadan genetiğimize uygun sağlıklı yaşamı planlayabiliriz.
  ( GEN LIFE )
 • " Kişiye Özel Sağlık & Yaşam Yönetim Programı" Yaşamayı ve sağlıklı yaşlanmayı sevenlerin, Sağlığın bir beden değil, bir kafa meselesi olduğunu bilenlerin Kendini fark edenlerin,umutu ve azimle çaba gösterenlerin hak ettiği bir " Yaşam ve Sağlık Programı"dır.
  ( BADEM LIFE - YAŞAM OKULU )
 • "Ölüm" yaşamın, tek ve kesin gerçeğiyse, "Beden" yaşamdaki tek "evimiz" ise, Yaşam kurgumuz, "ölümsüzlük" değil, Sağlıklı ve huzurlu bir "ev" de yaşamaktan başka ne olabilir ki?
KİŞİYE ÖZEL SAĞLIKLI YAŞAM YÖNETİMİ hizmeti için lütfen 444 6 966 nolu telefonu arayın...
Kişiye Özel KANSER TEDAVİSİ ve KANSER RİSK YÖNETİMİ için 444 6 966 ve 0533 473 64 66 nolu telefonlardan randevu alabilirsiniz.
Muayene ve görüşme randevularınızı NİŞANTAŞI için 444 6 966 nolu telefondan alabilirsiniz.